Hidromorava

Muriqi nuk lë shenj, 90 minuta për të mos bërë asgjë

/ 1 minutë lexim

Vedat Muriqi ka luajtur 90 minuta në ndeshjen që Lazio barazoi pa gola kundër Torinos.

Sulmuesi i Kosovës nuk arriti të lë shenj, në një ndeshje që mund të ishte vendimtare për fatin e tij.

UBT

Muriqi ka shënuar vetëm një gol deri më tani për Lazion dhe vështirë se mund të qëndroj në kryeqytetin italian.

Lazio e ka të siguruar kualifikimin në fazën e grupeve të Europa League. /IndeksOnline/