Muhamed Useini largohet nga SC Gjilanit

Në një postim në Facebook, Muhamed Useini ka konfirmuar largimin nga Gjilani pas tri vjetësh.

Postimi i plote nga Useini:

“Faleminderit dhe mirupafshim! Ndarjet nuk më pëlqejnë, por unë dua ta bëj një të veçantë, për klubin i cili ishte sikurse shtëpia ime e dytë. Faleminderit SC Gjilani për tri vite të mrekullueshme, për momentit e mira dhe ato më pak jo të mira”, shkroi ndër të tjera Useini. “Nga zemra ju uroj shumë suksese në Evropë dhe kampionatet në vazhdim”.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS