Muaji i Ramazani e bënë Leonorën më besimtare se kurrë, kjo është lutja e saj

Këngëtarja Leonora Jakupi gjatë tërë muajit të shenjtë të Ramazanit ka treguar se është një besimtare shumë e devotshme, duke publikuar fotografi dhe mesazhe fetare.

Leonora Jakupi mbrëmë në llogarinë e saj në Instagram, ka treguar se është duke ngrënë syfyrin, përcjellë me një lutje për të gjithë agjëruesit: “Allahu kabullë të gjithë agjëruesve”, është shprehur këngëtarja, shkruan Kosova Sot.

Kohë më parë këngëtarja nuk kishte uruar t’I uronte të gjithë besimtarët për fillimin e muajit të Ramazanit: “Urime muaji i Shenjte i Ramazanit te gjithe besimtareve Musliman!Agjerim te lehte”.

(Kosova Sot)

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).