Motrat Mustafa publikojnë këngën e re ‘Dasma’

Sezona e dasmave dhe ahengjeve familjare, u pasurua edhe me një këngë të re, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Janë pikërsiht Motrat e famshme Mustafa: Safetja dhe Sahidja, ato që kanë publikuar këngën më të re “Dasma”, e cila padyshim do jetë hiti i radhës në repertuarin e tyre.

https://www.kosova-sot.info/vip/391725/motrat-mustafa-publikojne-kengen-e-re-dasma/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).