Motrat Mustafa publikojnë këngën e re ‘Dasma’

Sezona e dasmave dhe ahengjeve familjare, u pasurua edhe me një këngë të re, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Janë pikërsiht Motrat e famshme Mustafa: Safetja dhe Sahidja, ato që kanë publikuar këngën më të re “Dasma”, e cila padyshim do jetë hiti i radhës në repertuarin e tyre.

https://www.kosova-sot.info/vip/391725/motrat-mustafa-publikojne-kengen-e-re-dasma/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS