Motrat Mustafa godasin me këngën ‘Luni teze, luni halla’

Dy motrat e njohura Mustafa: Safetja e Sahidja, kanë publikuar projektin më të ri muzikor, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

“Luni teze, luni halla”, mban titullin kënga e re e motrave, të cilat kanë goditur në shenjë me përzgjedhjen dhe interpretimin e tyre fantastik.

Për ne, për ju, për të gjithë Motrat Mustafa me këngë e re “Luni teze, luni halla”.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).