Motrat Ismaili shkëlqejnë, shfaqin linjat e tyre seksi

Këngëtarja e njohur shqiptare, Zanfina Ismaili, ka kohë që tashmë nuk po merret me muzikë.Megjithatë, ajo vazhdon të jetë aktive dhe shumë e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave rrëmben herë pas here vëmendjen e ndjekësve të saj.

Së fundmi, Zanfina ka publikuar në rrjetin social Instagram disa fotografi, ku është shfaqur mjaft atraktive në një aheng familjar, bashkë me të motrën e saj, Emën.Duke vënë në pah figurën e saj atraktive trupore, Ismaili është dukur mjaft tërheqëse veshur me një fustan të zi elegant.

Ndërkohë, në një imazh të publikuar së fundmi, këngëtarja ndau me ndjekësit një fotografi tjetër, ku shfaqej mjaft tërheqëse.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).