Motoçiklisti godet këmbësorin, dërgohet në emergjencën e Gjilanit

Viti – Motoçiklisti mashkull kosovar me motoçikletë nga pa kujdesia ka goditur këmbësorin, mashkull kosovar. Viktima është dërguar në Spitalin e Gjilani dhe sipas mjekut, është jashtë rrezikut për jetë.

Me vendim të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregullt njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).