Mobi Casa

Moti sot, ftohtë dhe fjolla bore

/ 1 minutë lexim
ARKATANA

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se sot nuk parashihen reshje të intensitetit të lartë por vetëm dhe fjolla të dobëta bore.

IHK njofton se temperaturat minimale sot do të lëvizin ndërmjet -4 deri -1 gradë Celsius, ndërsa maksimalet nga 2 deri në 5 gradë.

Uji Dea

Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i veriut dhe verilindjes. /Telegrafi/