Mobi Casa

Mot sot me vranësira dhe diell

/ 1 minutë lexim

Në Kosovë sot do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell.

Hidromorava

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 0-3 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 13-16 gradë Celsius.