Mobi Casa

Mot pranveror, temperaturat deri 22 gradë

/ 1 minutë lexim

Instituti Hidrometeorologjik bën të ditur se sot në Kosovë do të mbajë mot me diell dhe vranësira.

IHK njofton se vranësirat gjatë ditës parashihen që vende-vende të shoqërohen me reshje shiu.

Hidromorava

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 4-7 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 18-22 gradë Celsius. /Telegrafi/