UBT

Mot me diell, temperaturat deri në 7 gradë

/ 1 minutë lexim

Për të martën në Kosovë parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell, me përjashtim për në orët e mëngjesit ku lokalisht mund të ketë vranësira të ulëta.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -5 deri në 0 gradë Celsius, ndërsa ato maksimale prej 4 deri në 7 gradë, njofton MeteoKosova.

Eco Higjiena

“I vranë dhe ua qitën mbi teshat e UÇK-së”, e mbijetuara rrëfen tmerrin që …Manchester United lëshon njoftim zyrtar mbi situatën e Marcus RashfordLajçak paralajmëron takim në nivel negociatorësh në BrukselPasuritë e ngrira ruse pritet të shfrytëzohen për rindërtimin e Ukrainës – sa mil…Roma merr fitoren e dytë nën urdhrat e De Rossit, mposht Salernitanan në udhëtim

Era do të fryjë nga veriu me shpejtësi prej 12-30 km/h. /Telegrafi/