Mot i vranët e me intervale me diell

Sot në Kosovë pritet të mbajë mot jostabil, i vranët dhe me intervale me diell.

Sipas Institutit Hidrometeorologjik, vranësirat gjatë ditës do të shoqërohen me shi dhe shkarkime rrufesh.

Temperaturat pritet të sillen nga 6-18 gradë Celsius.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS