RCCOLA

Mot i vranët dhe me diell, temperaturat minimale -3 gradë

/ 1 minutë lexim
Mobi Casa

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se sot do të mbajë mot me vranësira të shpërndara dhe me intervale të gjata me diell.

IHK njofton se temperaturat minimale do të bien në vlera të lehta negative, ndërsa maksimalet e ditës do të lëvizin rreth 10 gradë Celsius.

Eco Higjiena

Gjatë kësaj periudhe kohore do të ketë erëra mesatare deri të forta kryesisht gjysma e parë e javës, ndërsa drejtimi do të jetë nga verilindja dhe juglindja. /Telegrafi/