RCCOLA

Mot i nxehtë në ditën e Fitër Bajramit, temperaturat deri në 28 gradë

/ 1 minutë lexim
KKVITI

Për të mërkurën në Kosovë parashikohet të mbajë mot me diell dhe shumë i ngrohtë.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 6 deri në 10 gradë Celsius, ndërsa ato maksimale prej 26 deri në 28 gradë, raporton MeteoKosova.

Mobi Casa

Era do fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 12-26 km/h. /Telegrafi/