Fundamenti

Mot i kthjellët dhe me temperatura të larta sot në Kosovë

/ 1 minutë lexim
Eco Higjiena

Sot në Kosovë pritet të mbajë mot i kthjellët dhe me temperatura të larta.

Moti pritet të jetë kthjellët me disa re të shpërndara.

Mobi Casa

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 5 deri në 9°C, ndërsa ato maksimale prej 25 deri në 28°C.

Era do fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 10-28 km/h. /Telegrafi/