Mos harroni, sonte bokson Nuri Seferi

Boksieri shqiptar nga Gostivari do të ketë sonte duelin e jetës me polakun, Krzysztof Gloëacki. E gjithë vëmendja e adhuruesve shqiptarë të boksit do të jetë tek Seferi.

Ndërkohë, në qytetin e tij në Gostivar, është organizuar nga Komuna përcjellja direkt e me meçit.

Seferi bokson rreth orës 21:00. (Tribuna)

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).