Morena vë në plan të parë figurën e saj

E njohur për figurën e admirueshme trupore, Morena Taraku tërheq interesimin e fansave sa herë që shpërndan imazhe në rrjetet sociale.

Modelja numëron mbi 1.1 milionë ndjekës, ndërsa mahnit me fotografitë, në të cilat vë në plan të parë dukjen e saj.

Ndërkohë, ajo është e përkushtuar për të pasur një fizik të pëlqyer, të cilin me krenari e tregon.

Dhe në publikimet e saja më të reja theksi është vënë tek beli i bukuroshes që e ka provuar veten edhe si këngëtare.

Fotografitë e publikuara e publikuar në Instagram kanë marrë dhjetëra mijëra pëlqime vetëm disa minuta pas publikimit. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS