Morena Taraku tregon jetën luksoze

Këngëtarja e njohur, Morena Taraku shquhet për jetën e saj luksoze.

Garderoba e saj është gjithmonë kaq firmato.

Një palë xhinse që ajo mban veshur “Authentic Gucci Details On Denim Jeans”, kushtojnë hiç më pak se 485 euro.

Kurse, sandalet e saj “BV Lido Mules”, kushtojnë 990 euro.

Taraku ndjek në maksimum trended e fundit, kjo padyshim për të qenë sa më “in”.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).