Morena Taraku thotë se është beqare

Modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku, është një emër mjaft i diskutuar në media dhe faqet rozë.

Kjo për faktin se komentohet shpesh për jetën, karrierën e po ashtu edhe për anën private.

Për këtë të fundit pati aludime disa herë, ndonëse ka kohë që nuk ka zbuluar asgjë për fansat e publikun.

Së fundmi ajo ka realizuar një pyetësor me ndjekësit, në të cilin i është përgjigjur të gjitha pikëpyetjeve.

“A je beqare?”, ka qenë pyetja që iu parashtrua nga një ndjekës së cilës iu përgjigj: “Po”.

Taraku kështu ka hedhur poshtë të gjitha lajmet, përkundër se flitej shpesh pa ndonjë konfirmim zyrtar.

Ajo përndryshe po vazhdon jetën dhe karrierën në Turqi, ku edhe ka ndërtuar shtëpinë prej vitesh. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS