Morena Taraku sjell poza të reja nga pushimet në Dubai

/ 1 minutë lexim

Ish-Missi dhe këngëtarja Morena Taraku ndonëse larg angazhimeve profesionale rrëmbe çdo herë vëmendje me imazhet që sjell në rrjetet sociale.

Bukuroshja e cila së fundmi ka festuar ditëlindjen e 30-të aktualisht po shijon pushimet dhe si destinacion ka zgjedhur Dubain.

Kështu ka njoftuar vetë Morena përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram, ku ndiqet nga më shumë se një milion persona.

Në foton që ndau me fansat, zeshkania u përkujdes që të shfaqte linjat e saj joshëse të trupit teksa pozoi e veshur me një palë bikini të zeza.

Fidanishtja

Morena Taraku reagon pas fitores së Stresit në BBVK: Ti je më i miri, krenare me ty

Për t’u dukur me stil, Morena i shtoi paraqitjes një këmishë të zezë dhe një palë syze dielli bashkë me aksesor.

Ajo dukej më në formë se kurrë më parë teksa mori edhe pëlqime dhe komente të shumta nga ana e admiruesve të saj.

Ndryshe, Morena që prej vitesh jeton në Stamboll tashmë është fokusuar edhe në fushën e biznesit dhe në qytetin turk ka hapur një klinikë estetike. /Telegrafi/