Morena Taraku sërish në qendër të vëmendjes, joshëse në pozat e reja

Këngëtarja dhe njëherësh modelja, Morena Taraku, vazhdon të jetë ndër më të pëlqyerat në estradën shqiptare.

Bukuroshja brune në rrjete sociale është mjaft aktive, duke sjell imazhe nga përditshmëria e saj.Së fundmi, e tërë vëmendja e ndjekësve të saj u fokusua në linjat e tonifikuara trupore të bukuroshes.

Një gjë e tillë u mundësua përmes një imazhi që ajo e publikoi në rrjetin social Instagram, ndërsa mahniti me dukjen.“Ngjyra portokalli është e verdha e re”, ka shkruar ajo në përshkrimin e imazhit.https://www.instagram.com/p/CG2SMndlOZE/?utm_source=ig_embedVlen të përmendet se “Alexander” është projekti saj i fundit, që u prit mjaft mirë nga admiruesit e muzikës së artistes. /Telegrafi

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS