RCCOLA

Morena Taraku paraqitje atraktive nga Dubai

/ 1 minutë lexim
RCCOLA

Ish-Missi dhe këngëtarja shqiptare, Morena Taraku arrin që të marr vëmendje me secilin postim që bën.

Edhe së fundmi nuk ishte më ndryshe, bukuroshja nga Peja ka postuar disa imazhe të reja nga pushimet në Dubai.

Zeshkania joshëse pozoi e veshur vetëm në bikini me ngjyrë të gjelbër teksa kompletoi dukjen me aksesor ari.

ARKATANA

Morena dukej më në formë se kurrë më parë teksa fokusonte linjat e formësuar për të cila njihet dhe komentohet vazhdimisht.

“Boni të fala ish-it”, ka shkruar Morena në mbishkrimin e fotove që u pasuan me komente të shumta nga ana e admiruesve të saj.

Ndryshe, theksojmë që ajo prej kohësh nuk ka lansuar një projekt të ri muzikore duke u fokusuar tek jeta e saj në Stamboll dhe biznesi që menaxhon atje. /Telegrafi