Morena Taraku në përgatitje të një projekti të ri muzikor

Këngëtarja shqiptare, Morena Taraku, është në përgatitje të një projekti të ri muzikor.

Artistja, e cila që një kohë është zhvendosur në Turqi, ka njoftuar fansat se në fillim të muajit nëntor publikon këngën e re.

Kjo është bërë e ditur përmes rrjeteve sociale, duke zbuluar se kënga mban titullin “Alexander”.

Sipas një postimi të ndarë në InstaStory nga reperi Stresi në përkrahje të bukuroshes, thuhet se projekti lansohet më 5 nëntor në ora 20:00.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).