Morena Taraku mes luksit e veturave të shtrenjt

Shquhet për jetën luksoze që bën. Ish-missi Morena Taraku është është nja femrat më të famshme shqiptare kur flitet për luksin e jetën e shtrenjtë, shkruan Indeksonline.

Morena jo vetëm që prek të gjitha vendet e botës, ajo madje shëtit edhe vetura të shtrenjta. Së fundmi në rrjetin e saj social Instagram ka postuar një fotografi në të cilën duket në një veturë superluksoze./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).