Morena Taraku ka një paralajmërim për ata që e xhelozojnë

Morena Taraku ka paralajmëruar një projekt të ri muzikor, të cilin pritet ta publikojë së shpejti.

Ajo madje kishte një porosi për ata që e urrejnë, të cilët tha që mezi po presin që ajo ta lë këtë profesion.

“Xhelozët mezi spresin une me lan, po se lo -po se lo veq pse ti je tu pas qef !! **bilez Morena tash o ka vjen me nje tjeter swag ”, ka shkruar këngëtarja.

Mbetet të shihet se çfarë ka përgatitur kësaj radhe Morena Taraku

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).