Morena Taraku jep lajmin e madh: Së shpejti do të martohem

Morena Taraku shpesh herë është përfolur për jetën private.

Rreth saj ka pasur aludime se është në lidhje dashurie, por këto as si ka pohuar as nuk i ka mohuar duke lenë hapësirë për dyshime, shkruan Indeksonline.

Mirëpo, lajmin që e prisnin të gjithë fansat e saj ka vendosur të publikojë në llogarinë e saj në Instagram.

Përmes një Instastory ajo e pranoi se është në lidhje dashurie dhe së shpejti do të martohet./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS