Morena Taraku flet për jetën private si rrallëherë

Këngëtarja e njohur, Morena Taraku, ka pranuar hapur se është në një lidhje. Shkak për këtë janë bërë disa faqe në Instagram që kanë publikuar biseda duke pretenduar se kanë folur me këngëtaren e njohur. Morena i ka mohuar këto dhe më pas ka pranuar se është në një marrëdhënie.

“Edhe meqë ra fjala, jam në një lidhje dhe jam e lumtur. Kështu që boll folët kot”, ka shkruar Morena duke mos treguar asgjë më shumë mbi partnerin e saj. Kujtojmë se më parë këngëtarja ka qenë e lidhur me miliarderin iranian, Sasha Sobhani.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).