Morena Taraku: Dashuria nuk është para, famë apo pushtet, është respekt dhe kujdes!

Filmi “Marry Me” është duke thyer rekorde të shikueshmërisë. E magjepsur pas këtij filmi duket se është edhe ylli kosovar, Morena Taraku, shkruan Indeksonline.

Duke publikuar një imazh të këtij filmi në ‘Instastory’, bukuroshja vendosi të përgjigjet tek një pyetje që I është bërë gjithmonë lidhur me dashurinë.

“Përgjigja e shumë pyetjeve që kam pasur gjithmonë nga njerëzit…!! Dashuria nuk është para, famë apo pushtet, ka të bëj me respektin, dashurinë dhe kujdesin… dhe më e rëndësishme të ndihet i/e sigurtë”, shkroi këngëtarja./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS