Morena paralajmëron lansimin e këngës së saj të re

Këngëtarja dhe modelja kosovare Morena Taraku ka paralajmëruar këngën e saj më të re.

Ajo në një postim në Instagram ku shihet brenda makinës së saj luksoze.

Si zakonisht ajo nuk heziton që ti reklamoj veshjet e saj të firmave të shtrenjta, por poshtë fotos ajo ka shkruar “M” dhe një emotikon me shenjën e një note muzikore.

Morena ka kohë që ka paralajmëruar një këngë të re dhe këtë ka thënë se do ta bëjë me një bashkëpunim me një producent holandez.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).