Vali Ranch

Morena, një zonjë në të kuqe në Dubai

/ 1 minutë lexim

Morena Taraku ka vazhduar pushimet e saj të gjata në Dubai.

Bukuroshja dhe këngëtarja shqiptare po vazhdon disa nga pushimet e saj në Dubai.

Fidanishtja

Ajo sonte është paraqitur sonte me një fustan të kuq luksoz të firmës së njohur Channel, derisa duket tepër seksi me një gotë Ëhiskey në dorën e saj.

Kujtojmë se bukuroshja kosovare më shumë është duke e zhvilluar karrierën e saj në Stamboll sesa në Kosovë viteve të fundit. /GazetaExpress/