Morena “në mes të parajsës dhe Zotit”

Bukuroshja dhe këngëtarja Morena Taraku është parë me një set të ri fotografish.

Morena Taraku po vazhdon të paraqes dromca të jetës së saj luksoze në Stamboll të Turqisë, kurse sot ajo është shfaqur në një ballkon të një vile para një bregdeti, teksa flet për “parajsën dhe Zotin”.

“Në mes të parajsës dhe Zotit”, ka shkruar Morena teksa ajo pozon në jelek të bikineve dhe një palë pantallona të tejdukshëm.

Ajo që bie në sy janë edhe aksesorët e saj luksoz, si një qafore që me gjasë është ari, një orë po ashtu e shtrenjtë dhe një unazë. Aksesorë të tjerë të bukuroshes janë edhe syzet por edhe një çantë e një firme të njohur botërore. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS