Morena e dashuruar?

Këngëtarja dhe modelja, Morena Taraku gjithnjë mahnitë publikun me paraqitjen e saj. Së fundmi, ajo ka shpërndarë një fotografi në Instagram ku duket tërheqëse,.

Megjithëse nuk ka ekspozuar hiret e saj ashtu siç ia ka zakon, Morena ka tërhequr vëmendjen me diçka tjetër. ‘’Beingloved’’, ka shënuar bukuroshja ku lë të dyshojmë se ndoshta ka diçka të re në jetën e saj.

(Kosova Sot)

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).