Morena “braktis” Kosovën

Për t’ju ikur temperaturave të ulëta, ajrit të ndotur e komunikacionit të dendur, këngëtarja dhe modelja Morena Taraku, ka zgjedhur që t’a relaksojë vetën në një nga vendet bregdetare, shkruan “Kosova Sot Online”.

Në një foto të postuar në profilin e saj në rrjetin social Facebook, e veshur në të kaltërt, Morena duket për mrekulli, nën shoqërinë e rrezeve të diellit, që reflektojnë në fytyren e saj, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

(Kosova Sot)

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).