Monterrey-Liverpool: Klopp i beson Shaqirit, Van Dijk as rezervë

Ekipi i Liverpoolit ka publikuar formacionin zyrtar në ndeshjen gjysmëfinale ndaj ekipit Monterrey.

Jurgen Klopp ka bërë disa ndryshime në formacionin startues, ku vërehet se Virgil van Dijk nuk është startues, madje as në bankë rezerv dhe sipas disa raporteve thuhet se është me grip, përcjell Indeksonline.

Një lajm i mirë është që startues do të jetë Xherdan Shaqiri./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS