Moderatoja e njohur tregon përse është penduar në jetë…

Kiara Tito është një ndër moderatoret e reja në karrierë por që po korr jo pak sukses pasi është e preferuar e publikut me pamjen e saj dhe njëkohësisht me mënyrën korrekte të moderimit.

Së fundmi Kiara ka dhënë një intervistë ku edhe ka zbuluar të tjera detaje nga jeta e saj private.

Një ndjekës e ka pyetur se cila është një gjë për të cilën është penduar që nuk e ka bërë.

“Ka qenë një djalë shumë i mirë, që më ka ngacmuar para disa vitesh, por nuk ka qenë kaq i mirë sa është tani dhe i kam thënë jo. Nuk ka qenë i shëmtuar por nuk është kështu si është bërë tani. Jam penduar”, është përgjigjur Kiara.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).