Modelja shqiptare pozon krejtësisht nudo, thotë se kështu i pelqen!

Modelja shqiptare Lorena Haliti ka vazhduar për të treguar format e saj seksi Madje në foton e saj të fundit, Lorena ka treguar edhe pozitën e saj dhe atë se si preferon që ajo të dal në fotografi.

E kjo pozitë është e zhveshur dhe në plazh.

Nuk është hera e parë që Lorena bën fotografi të tilla provokative derisa bukuroshja vazhdon që të jetë njëra prej vajzave modele mjaft të kërkuara në SHBA, ku edhe jeton dhe vepron.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).