Modelja shqiptare pozon krejtësisht nudo, thotë se kështu i pelqen!

Modelja shqiptare Lorena Haliti ka vazhduar për të treguar format e saj seksi Madje në foton e saj të fundit, Lorena ka treguar edhe pozitën e saj dhe atë se si preferon që ajo të dal në fotografi.

E kjo pozitë është e zhveshur dhe në plazh.

Nuk është hera e parë që Lorena bën fotografi të tilla provokative derisa bukuroshja vazhdon që të jetë njëra prej vajzave modele mjaft të kërkuara në SHBA, ku edhe jeton dhe vepron.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS