Modelja shqiptare, e renditur në listën e më të bukurave në botë

Revista e njohur “Web Mag” ka bërë së fundmi një listë me 12 femrat më të bukura në botë. Mirëpo, ajo që ka habitur të gjithë ka qenë fakti se pjesë e saj është edhe një modele shqiptare. Bëhet fjalë për super modelen e njohur Tika Camaj.

Tika është shumë e njohur në Shtetet e Bashkuara, ku po ushtron tashmë prej vitesh profesionin e saj. Madje, ajo ka qenë gjithashtu e para shqiptare e cila sfiluar në pasarelat e “Victoria’s Secret” së bashku me disa nga modelet më të famshme në botë.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).