Modelja kosovare shfaq linjat trupore

Arbenita Ismajli edhe njëherë ka marrë vëmendjen me paraqitjen fizike.

E veshur me një bodysuit me ngjyrë të zezë ka venë në pah belin dhe këmbët e bukura.
Ajo ka perfeksionuar dukjen me makijazh të errët, flokët e kapura teksa ka pozuar.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS