Modelja kosovare “pushton” billboardat në Gjermani

Modelja shqiptare që jeton në Gjermani Heidi Lushtaku është në fokus të shumë firmave reklamuese gjermane.

Kohëve të fundit ajo është paraqitur në Festivalin e Cannes, ku e kishte tradhtuar fustani dhe i kishte ekspozuar gjinjtë e saj.

Tani, modelja, e cila është e martuar me boksierin Robin Krasniqi, është fytyrë e disa firmave në Gjermani dhe Francë.

E tani, me fytyrën e Heidit mund të përballeni në çdo shtet të Europës, por më se shumti në Gjermani pasi që ajo është fytyrë zyrtare e kompanisë Schild.

Ajo pritet që të jetë fytyrë edhe e disa kompanive të tjera në Europë shumë shpejt. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).