ARKATANA

Mjeti shpërthyes shkakton dëme materiale në një shtëpi në Kromjan të Epërm

/ 1 minutë lexim
Mobi Casa

Gjilan – Në fshatin Kromjan i Epërm, Ranillugë ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se në oborrin e tij ka shpërthyer një mjet shpërthyes.

Njësitë relevante policore kanë dalë në vendin e ngjarjes. Përveç dëmeve materiale të shkaktuara në veturë, në shtëpi dhe në rrethojën e oborrit të ankuesit nuk raportohet për lëndime në njerëz.

Mobi Casa

Rasti në procedurë hetimore njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/