Mirsa Kërçeli publikon këngën e “Haver”

Këngëtarja nga Gjilani, Mirsa Kërçeli, ka publikuar së fundmi këngën e saj më të re.

“Haver” mban titullin projekti i saj i ri muzikor, që është finalizuar edhe me klip.

Kënga është me ritme popullore dhe është punuar nga kompozitori i njohur, Nexhat Mujovi – Wirusi.

Ndërkohë për vargjet e tekstit është kujdesur Flow Music.

“Haver” është vizaualizuar edhe me klip, xhirimet e të cilti janë kryer në qytetin e saj të lindjes, Gjilan.

Për anën vizuale është kudjesur produksioni i njohur, Urban Graphics. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS