RCCOLA

Miriami tregon se cila është dhurata më e bukur që ka marr në jetë

/ 1 minutë lexim
Mobi Casa

Këngëtarja, Miriam Cani, dje ka pasur ditëlindjen, shkruan “Kosova Sot Online”.

Këngëtarja ka publikuar një fotografi me djalin dhe vajzën e saj.

Mobi Casa

Miriami ka shkruar se fëmijët e saj janë dhurata më e mirë për të.

“Dhurata më e bukur e ditëlindjes time sot e çdo ditë”, ka shkruar Cani.