Miriam Cani vjen ndryshe nga çdo herë në këtë foto!

Nuk është hera e parë që këngëtarja Miriam Cani publikon foto mjaft të bukura për t’i uruar mëngjesin ndjekësve të saj në rrjete sociale.

Këtë herë ajo ka publikuar një foto në të cilën shfaqet në një pozë mjaft të bukur e gjitha e rrethuar nga rrezet e diellit duke u dukur më në formë se kurrë.

Vetëm pak kohë më parë ajo dhe bashkëshorti i saj Alban Skënderaj publikuan këngën “Dhurata” si dedikim për vogëlushen e tyre Ameli./Gazeta Express/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).