Miriam Cani veçon momentin më të rëndësishëm në karrierën e saj

Miriam Cani tregon momentin më të rëndësishëm në karrierë.

Miriam Cani u tregua e afërt me ndjekësit, duke folur për jetën private dhe atë profesionale, shkruan lajmi.net.

Në një prej pyetjeve, një nga ndjekësit i shkroi “Cili eshte momenti i karrieres tende me i rendesishem per ty? P.s je shume e mire”.

Ndërsa, në përgjigjen e saj, ajo ka thënë se moment i rëndësishëm është kur fitoi në një spektakël në Gjermani, në fillim të karrierës.

“Cdo moment dhe cdo arritje eshte e rendesishme dhe ndikon ne formimin tend si artistik ashtu edhe njerezor nese do veçoja nje moment eshte fillimi i karrieres time ne vitin 2003 kur fitova ne spektaklin televiziv Popstars ne Gjermani aty nisi nje rrugetim sa i bukur aq edhe i veshtire dhe plot sfida per te cilin jam cdo dite mirenjohese”, shkruan ajo. /Lajmi.net/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).