Miriam Cani po paralajmëron diçka

Miriam Cani është njëra nga këngëtaret që njihet për pamjen e bukur që ka.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet goxha në formë dhe e bukur.

“Gati” ka shkruar ajo duke mos dhënë më shumë detaje se për cka bëhet fjalë.

Ndryshe, Miriami dhe bashkëshorti i saj, Alban Skënderaj janë shumë aktiv me projekte dhe po ashtu shumë të dashur nga publiku./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).