Mireshi mbjell lule, zbukurohet edhe më shumë

Gjilan – Rinia e fshatit Dobërqan së bashku me 17 shkurtin sot ka kryer aktivitetin në mbjelljen e luleve në fshat që janë sponzorizuar nga shoqata 17 shkurti e që është përkrahur edhe nga banorët.

Sadat Salihu aktivist i palodhur tha se pritet dhe shumë aktivitete tjera në ditët në vazhdim. “Ne si rini e fshatit kërkojmë dhe përkrahje nga Komuna” tha Salihu./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).