Mimoza Shkodrën, kështu se keni parë asnjëherë

Këngëtarja e njohur Mimoza Shkodra, e cila njihet për ngjyrën e veçantë të zërit, dhe karizmën që përcjell në publik, shkruan “Kosova Sot Online”.

Në profilin e saj në Instagram, ajo ka postuar një fotografi e veshur me veshje sportive, ku ishte pjesë e një panairi të formulave.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).