Mimoza Shkodra tregon trupin në formë

Këngëtarja e njohur Mimoza Shkodra po vazhdon të marrë për ditë e më shumë vëmendje me paraqitjet e saj.

Është një prej emrave që i ka dhuruar shumë skenës muzikore, shkruan Kosova Sot Online.

Këngët dhe stili i muzikës e dallon prej zërave tjerë. Shkodra numëron shumë këngë, hite e bashkëpunime të suksesshme.

Në postimin e fundit ajo shfaqet e veshur me një fustan të ngushtë ku padyshim se duket mjaftë seksi.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS