Mimoza Shkodra e zjarrtë në këtë foto

Mimoza Shkodra është ndër emrat më të përfolur të shoëbizit shqiptar.

Ajo është komentuar mjaft shumë për lidhjen e saj me Seldi Qalliun por bujë të madhe bëri edhe ndarja e tyre.

Ajo është mjaftë aktive në rrjetet sociale ku poston her pas here.

Në postimin e saj të fundit Mimoza duket kaq bukur dhe elegante.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS