Mimoza Shkodra e hatashme me fustanin e kuq

Mimoza Shkodra, kësaj rradhe ka ardhur tejët unike dhe e veçantë, shkruan “Kosova Sot Online”.

Shkodra ka postuar një foto në “Instagram” me fustan të kuq.

Këngëtarja ka marrur mjaft pëlqime për këtë dukje.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS